Modelowanie ust


Pełne i soczyste usta były znakiem rozpoznawczym pięknych kobiet na przestrzeni wieków. Czy ktokolwiek może sobie wyobrazić Marilyn Monroe bez tych dużych, czerwonych ust? Niestety, matka natura nie była tak hojna w obdarzaniu pełnymi ustami wszystkich kobiet w równym stopniu. Jednak to, że urodziłaś się z cienkimi ustami, nie oznacza, że musisz z nimi żyć. Istnieje kilka rozwiązań, aby rozwiązać problem cienkich ust. Zastrzyki kolagenowe mogą zwiększyć ich pulchność, a efekty utrzymują się od kilku tygodni do kilku miesięcy. Medycyna estetyczna również jest skutecznym sposobem na zwiększenie rozmiaru ust kobiety. Modelowanie ust wypełniaczem kwasu hialuronowego jest zalecane przez wielu chirurgów plastycznych jako jeden z bezpieczniejszych zabiegów. Na ogół ich żywotność to od trzech do sześciu miesięcy. Kolagen jest również bardziej trwałym zabiegiem, ale jest znacznie droższy niż kwas hialuronowy.

Powiększanie ust

Dużo kobiet szuka czegoś nieco mniej ryzykownego i bardziej naturalnego, aby poprawić swój uśmiech. Jeśli nie jesteś zainteresowana wizytą u chirurga, są czynności, które możesz zrobić sam, aby zwiększyć wygląd cienkich warg. Wiele firm kosmetycznych wprowadziło wypełniające kolory i błyszczyki, które stymulują usta i podobno z czasem zwiększają pełność ust. Uczucie mrowienia, które odczuwasz, gdy po raz pierwszy nakładasz te produkty, trwają tylko kilka minut, a wiele opinii konsumentów popiera dobrą jakość produktów. Zwykła szminka, po prawidłowym nałożeniu, może również dać wygląd pełniejszych ust. Modelki i aktorki od lat korzystają z tych klasycznych wskazówek dotyczących makijażu.

Bardziej tradycyjne metody

Zacznij od nałożenia podkładu na usta, aby zmieszały się ze skórą ust. Nie tylko tworzysz podkład do malowania, ale twój kolor ust będzie trwalszy. Następnie użyj konturówki do ust, aby zaznaczyć usta tuż nad naturalną linią warg. Wypełnij również nią odrobinę zarówno górną, jak i dolną części ust. Kiedy skończysz, wypełnij odcieniem, który jest dopasowany lub jest jaśniejszy niż konturówka do ust. Na koniec dodaj odrobinę błyszczyka do środka górnej i dolnej części ust (najpełniejszej części ust), aby uzupełnić wygląd pełnych, soczystych ust.

Modelowanie ust, sprawdź naszą ofertę: https://izabelacytrowska.pl/